top of page

Попередження про права

інтелектуальної власності

компанії Polski Kumpel

ТОРГІВЕЛЬНІ МАРКИ

 

На все назви брендів та товарні знаки, що згадуються на сайті, включаючи назви брендів та товарні знаки, що належать третім особам, поширюється дія чинного законодавства.

 

Їх згадка на сайті або в навчальних матеріалах компанії "Polski Kumpel" не означає, що вони не захищені правами третіх осіб. Знак для товарів і послуг, а також торговельне найменування "Polski Kumpel" зареєстровані і належать нам.

 

Ви не можете використовувати зазначені знаки для товарів і послуг без нашого письмового дозволу.

 

АВТОРСЬКІ МАТЕРІАЛИ

 

Всі матеріали, розміщені на сайті https://www.polskikumpel.com/  і інших сайтах проекту, а також матеріали, надані вам в ході надання платних послуг (контент) є об'єктом авторського права, виключні права, на використання якого належать компанії Polski Kumpel, незалежно від факту реєстрації та території їх дії.

 

Користуючись послугами компанії Polski Kumpel ви отримуєте право використовувати освітнього контенту в особистих некомерційних цілях. Вартість комерційного використання авторських матеріалів оцінюється в п'ятдесят тисяч (50 000,00) гривень за один календарний місяць використання.

 

Копіювання, переробка, модифікація, повне або часткове використання, публічне відтворення і поширення матеріалів, розміщених на сайті, або надаються вам в ході навчання, так само як і використання контенту в комерційних цілях, без письмового дозволу правовласника, строго заборонено і переслідується по закону. Зверніть увагу! Купівля доступу до навчального контенту "в складчину" або передача ваших облікових даних для доступу до навчання третім особам заборонені, - це піратство.

 

ПОРУШЕННЯ ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

 

Будь-яке порушення прав інтелектуальної власності переслідується відповідно до законодавства країни надання послуг та міжнародним законодавством, і тягне наступ цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності.

 

У разі виявлення фактів незаконного використання нашої інтелектуальної власності (використання бренду; копіювання або переробка матеріалів курсу, або їх поширення; покупка доступу до курсу "в складчину" і передача облікових даних для доступу до навчання третім особам і ін.), Ми маємо право припинити надання послуг і заблокувати аккаунт порушника, без відшкодування вартості навчання.

 

Ми маємо право за своїм вибором вимагати від порушника повного відшкодування збитків, заподіяних таким порушенням або ж виплати порушником компенсації в розмірі подвійної плати за правомірне використання об'єктів інтелектуальної власності, за кожен випадок неправомірного використання.

 

У разі відмови порушника від добровільної виплати компенсації, ми будемо змушені звернутися до правоохоронних органів, ініціювати кримінальне переслідування порушника та стягнути грошову компенсацію в примусовому порядку.

bottom of page